İBB, erkeklerde podyumu hedefliyor..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin küçük, yıldız ve genç erkekleri, yeni sezonda hem İstanbul’da ve hem de Türkiye’de ilk 3 için hedeflerine kilitlendiler! Kulübün voleybol altyapı sorumlusu ve genç erkek takım antrenörü Ertan Albayrak, yıldız erkek takım antrenörü Arda Yolaç ve küçük erkek takım antrenörü Yavuz Barut ile yardımcı antrenörü Yasin Gülşen‘den oluşan teknik kadroyla 23 Temmuz’da sezonu açan İBB Spor voleybol erkek takımları, haftanın altı günü çift antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyorlar.

15 Kişiden oluşan yıldız takımda üç tane 96’lı dışında 97’lilerden oluşan bir kadro kurduklarını belirten yıldız takım antrenörü Arda Yolaç, bu yıl tecrübe edinip gelecek sezon Türkiye Şampiyonluğunu hedefleyeceklerini söyledi. 23 Temmuz’dan bu yana atletizm ve kuvvet çalışmalarının yanı sıra salonda topla çalışmaları aralıksız sürdürdüklerini ifade eden Yolaç, sezon maçlar başlayana kadar aynı tempo çalışmayı sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Öğleden sonra genç erkek ile yıldız erkek takımları arasında oynanan antrenman maçını ise genç erkekler 4-0 kazandı. Setleri 25-19, 25-19, 25-14 ve 25-15 sona eren maçta, genç takım antrenörü Ertan Albayrak, genç oyuncularının taktik hatalarını düzeltirken, yıldız oyuncuları ise daha istekli oynamaları konusunda sık sık uyardı.

Aydın Hoşgör | Spor Ajansı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Altyapı Voleybol  takım kadroları > Genç erkek: Mustafa Aydın (K), Berkhan Kurtulmuş, Bünyamin Özdemir, Edin Erden, Selahattin Karaali, Kerem Akkaya, Batuhan Çalışkan, Özgür Yener, Murat Erdem, İlker Büyükbayrak, Hüseyin Ekrem Sülek, Alper Türkay, Mert Öztürk, Mertcan Ahmetoğlu, Yıldız erkek; Yaser Mızrak, Kadir Şenol, Hasan Kaan Özgül, Muhammet Sancaklı Hasan Karanlık, Ali Onur Ediş, Çağrı Yancar, Furkan Çöne, Utku Aydın, Mehmet Tıldıran, Salih Usta, Onur Altınkaya, Emirhan Şabanfakır, Küçük erkek; Onur Oruç, Mert Karakuş, Görkem Hoş, Atalay Gülkaya, Habip Bardakçı, İlker Kodak, Hakan Yurtseven, Eray Baklavacı, Sefa Ayyıldız, Mustafa İlgen, Berkay Karabıyık, Batuhan Eroğlu, Erden Işık, Hasan Düzen.

Son haber başlıkları..

Yoruma kapalı

Fotoğraf Galerisi