İstanbul’un hentbol şampiyonu; Doğa Koleji

Birçok spor dalında adını başarıyla özdeşleştirmiş genç sporcuları ile Doğa Koleji, İstanbul’da ikinci kupaya uzandı. İstanbul Liseler Hentbol Şampiyonası bayanlar final maçında Çengelköy Lisesi’ni 21-9 yenen Bostancı Doğa Anadolu Lisesi İstanbul şampiyonu oldu. Aynı turnuvada Çamlıca Doğa Anadolu Lisesi ise erkeklerde 3. oldu.

Okullarda Hentbol’un İstanbul şampiyonu yine Cent Koleji!

İstanbul Liselerarası Hentbol Şampiyonası?nda Tarabya Cent Koleji birinciliği yine kaptırmadı. Üst üste 8’nci kez final oynayan okul, bu defa Beşiktaş?ın alt yapısını oluşturan öğrencilerden kurulu Çengelköy Lisesi?ni 26-20 mağlup etti ve müzesine yeni bir kupa kazandı. Cent Koleji?nin okul ve kulüp olarak birçok Dünya ve Türkiye derecesi bulunuyor.

Cent’ten 7’nci final ve zafer!

İstanbul’da 22 okulun katılımıyla 21 Aralık’ta başlayan Liseler arası Erkekler Hentbol Şampiyonası dün oynanan final müsabakasıyla sona erdi. Final maçında Çengelköy Lisesi’ni 36 – 12 yenen geçen senenin Türkiye Şampiyonu Cent Koleji, üst üste 7. finalini oynayarak kendi rekorunu geliştirdi. Kızlarda ise yine Çengelköy Lisesi’ni 28 – 16 yenen Doğa Koleji birinci oldu.  Bu sene […]

İstanbul Hentbol Okullar Ligi maç sonuçları

İstanbul Hentbol Okullar Ligi Maç Programı

Arşivler