Balkan Yeşilbağlar, lige renk katmaya geliyor!

Spor Ajansı, yeni sezon öncesi takımların hazırlık çalışmalarını yerinde izlemeye ligin yeni bir takımı ile devam ediyor. Anadolu yakasının zorlu  gruplarında güçlü rakiplerle mücadele edecek olan Balkan Yeşilbağlar kız voleybol takımları, Pendik’in Yeşibağlar semtinde Kılıç Arslan İlköğretim Okulu’nun spor salonunda, Voleybol Şube sorumlusu İzzet Han ve tecrübeli antrenörleri Tamer Edgü yönetiminde, haftanın dört günü 1,5 saat antrenman ve hafta sonu hazırlık maçı yaparak yeni sezona hazırlanıyorlar..

İstanbul Voleybol Ligi’nde genç, yıldız ve küçük kız voleybol takımlarının yanı sıra bölgesel ligde de gruptan çıkmak için mücadele edecek olan Balkan Yeşilbağlar Spor Kulübü’nün Voleybol Şube Sorumlusu İzzet Han, 30 yıllık tecrübesi ile basketbolün yanı sıra şimdilerde voleybol ve yakın gelecekte de hentbol şubelerinin kurulumu ve geliştirmesini organize ediyor.

Önceki yıl Maltepe Yalı Spor’un kız voleybol takımlarını çalıştıran tecrübeli antrenör Tamer Edgü ise, 2011 Ağustos ayında geldiği Balkan Yeşilbağlar kulübünde kız voleybol takımlarına oyuncu toplamaya Ocak 2012’de başladıklarını ve hiç durmadan çalıştıklarını söyledi. Edgü, Spor Ajansı’na yaptığı açıklamada “ligde iddialı maçlar oynayacaklarını” söylerken, Şube Sorumlusu İzzet Han da “kuvvetli takımlar arasındayız ama en az onlar kadar iddialıyız” diyerek genç oyuncularına olan güvenini ortaya koydu.

Genç kızda 15, yıldız ve küçük kızlarda ise 20’şer oyuncu ile çalışmakta olan Balkan Yeşilbağlar’da bölgesel lig için de üç ‘abla’ oyuncu ile dirsek teması sürdürülüyor. Şube sorumlusu Han, aynı oyuncularla başka takımların da ilgilendiklerini bu yüzden tedbirli davrandıklarını ama genç kız oyuncularından oluşan bölgesel takımı mutlaka tecrübeli oyuncularla takviye edecekleri söyledi.

Balkan Yeşilbağlar takım kadroları > Genç kızlar: Derya Göksu (K), İzgi Bayraktar, Rabia Okur, Şeyma Okur, Senem Dırdır, Elif Taşçı, Nazmiye Bayrak, Berfin Ceren, İlkay Pekgöz, Gizem Gamze Çelebi, Yıldız kızlar; Berna Şahin (K), Merve Tutaş, Pelin Bayram, Zeynep Yücelli, Reyhan Avcı, Dilan Yalçın, Tutku Çandır, Suzan Tepe, Sena Şahin, Selma BAşer, Ece Aydinç, HAzel Turan, Simay Güney, Sena Süleymanoğlu, Sena Baş, Küçük kızlar; Yaren Çıkrak (K), Yudum Akyol (K), İlayda Tuana Öztuncel, Başak Sar, Sıla Naz Kahya, Yaren Beyaz, Melis Canbay, Ece Çalışkan, Buse Gürkan, Berfin Zelal Altıntaş, Damla Kaya, Fatma Ece Önel, Ece Bayraktar, İrem Demir, Melis Torun,Özlem Baş, Nisa Baş, Elvin Öykü Özyıldırım, Elif Kekiroğlu

Aydın Hoşgör | Spor Ajansı

Yoruma kapalı

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: