Suadiye HMTL’nin sponsoru Kıran Holding!

İstanbul Voleybol Ligi’nin güçlü takımlarından Suadiye Hacı Mustafa Tarman Lisesi (SHMTL) Spor Kulübü kız voleybol takımları, sezonun kalan maçlarında yeni sponsorları ve yeni formalarıyla sahaya çıkacaklar!

Küçük kızlarda eleme grubundan çıkamayan, ancak yıldız ve genç kızlarda üst gruba yükselme şansı hayli yüksek olan Suadiye HMTL, bir süredir görüşmeleri yapılan sponsorluk anlaşmasında olumlu sonuca vardı ve bayramdan sonraki haftadan itibaren genç ve yıldız kızlar maçlarında giyeceği formalarına kavuştu!

Takıma sponsor olan Kıran Holding’in göğüs reklamlarını taşıyan yeni formalar ve spor malzemeleri dün SHMTL spor salonunda sponsor firmanın yetkilileri tarafından takım oyuncularına teslim edildi. Maç formalarında sarı renk ve lacivert kenar şeritleri ile rakamlar değişmezken, sırtlarında oyuncu isimlerine, göğüs kısımlarında ise sponsorun logosuna yer verildi.

Tüm takım oyuncularına dağıtılan turkuaz üst ve siyah alt eşofmanlarla da maçlara gidişte örnek  bir görüntü oluşturulması hedeflendi. Suadiye’deki Hacı Mustafa Tarman Lisesi’nin spor salonunda dün yapılan genç-yıldız kızlar antrenmanından sonra gerçekleştirilen malzeme tesliminden sonra yeni formalarını giyen genç kız takımı, antrenörleri ve sponsor Kıran Holding’in yetkilileri ile birlikte ilk kez Spor Ajansı objektifi karşısına çıktılar.

Yoruma kapalı

Arşivler

Ençok okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: