İstanbul okullar voleybolda şampiyon belli oluyor

140223-vol-ge-okul-final

İstanbul Okul Sporları Voleybol genç erkeklerde final günü! Gruplarından çıkıp, playoff ile çeyrek ve yarı finalleri geride bırakan takımlar, İstanbul Okul Sporları Voleybol İl Klasmanında ilk 8 sırayı belirleyecek maçlar için fileye yükselecekler.

Bahçelievler Spor Salonu’nda gün boyu oynanacak dört maç sonrasında İstanbul Şampiyonu’nun yanı sıra, 1-8 klasmanın sıralaması da belirlenecek. Günün ilk maçı 7-8’ncilik mücadelesi ve ilk düdük saat 11’de çalacak.

Ardından 5-6’ncılık için saat 12.30’da Mehmet Rauf Lisesi ile Şehit Büyükelçi İsmail Erez Endüstri Meslek Lisesi genç erkekleri karşı karşıya gelecekler. İlk iki maç sonrasında İstanbul klasmanında 5-8’nci basamaklar sahiplerini bulacak.

Saat 14’de 3-4’ncülük maçı ile filede heyecan artacak. Tuna Lisesi ile Gazi Osman Paşa Lisesi arasında oynanacak olan maçtan hemen sonra ise, günün adrenalini en yüksek maçına sıra gelecek.

Sporun diğer dallarında olduğu gibi voleybolda da iddialı olan iki İstanbul koleji, Doğa ile Okyanus, İstanbul şampiyonluğu için parkeye çıkacaklar. 15.30’daki final maçından sonra, ilk 8 sıralamayı paylaşan okul takımlarına yapılacak törenlerle madalyaları dağıtılacak.

Yoruma kapalı

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: