Tuna Lisesi, ilk 8’e kaldı

150306-vol-ge-okul-tuna-2

Karabük’te oynanan Türkiye Voleybol Okullar Yarı Final grup maçlarında rakiplerini yenip birinci olarak gruptan çıkan Tuna Anadolu Sağlık Meslek Lisesi voleybol takımı, bugün Nevşehir takımı ile oynadıkları çapraz eşleşme maçında da 25-14, 25-15 ve 25-16 kazandığı setler sonrası rakibini 3-0 yenerek namağlup serisini tamamladı ve Türkiye Şampiyonası finallerinde mücadele edecek 8 takım arasına adını yazdırdı.

150306-vol-okul-ge-tuna-1Beşiktaş genç erkek voleybol takım oyuncularından kurulu olan ve yine Beşiktaş Genç Takım antrenörü Şeref Tok‘un çalıştırdığı Tuna Anadolu Sağlık Meslek Lisesi voleybol takımı, son maçlarından sonra bugün şehir turuna çıktı ve ekip hep birlikte Safranbolu’nun tarihi ve turistik yerlerini gezdi. Tok, takım oyuncularını başarılarından dolayı kutlarken, aynı performansı finallerde de göstermeleri halinde şampiyonluğun çok uzak olamayacağını söyledi.

Diğer taraftan, Karabük’teki yarı finallerden final vizesi alan diğer takım, İzmir’in Özel Yamanlar Lisesi oldu. Başka şehirlerde oynanan diğer yarı final gruplarından finale yükselen takımlar arasında İstanbul’dan Doğa Koleji ve Okyanus Koleji de var. Türkiye Finalleri 28 Nisan’da Balıkesir’de oynanacak.

Yoruma kapalı

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: