Cevatpaşa Ortaokulu namağlup şampiyon!

12719592_1318819111464815_5990310041251459752_o

İstanbul Bayrampaşa ilçesinde yapılan okullar arası minik erkekler voleybol kaymakamlık turnuvaları sonuçlandı. İki hafta süren ve çok sayıda okulun katılımı ile gerçekleşen Bayrampaşa okullar arası minik erkekler voleybol turnuvaları sonunda Cevatpaşa Ortaokulu minik erkek voleybol takımı namağlup Bayrampaşa Şampiyon oldu.

İstanbul liglerinin başarılı Antrenörü ve İstanbul BBSK Küçük erkek Voleybol takımı Antrenörü Şeref TOK’ un Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni olarak da görev yaptığı Cevatpaşa Ortaokulu sırası ile Uluğbey O.O, Mobil İ.H.O.O, Nuri Örs O.O, Yahya Kemal O.O, Nail Reşit O.O. takımlarını 2-0 yenerek Bayrampaşa Şampiyonluğuna ulaştı.

İstanbul BBSK Voleybol altyapı menajeri Kadir UZUN da Bayrampaşa Şampiyonu minik sporcuları yalnız bırakmayarak, başarılarından dolayı tebrik edip, bu minik sporcuların İstanbul BBSK Voleybolunun geleceği olduğunu, A Takıma ve Milli Takımlara çok sayıda sporcu çıkacağını belirtti.

Antrenör Şeref TOK ise İstanbul BBSK Altyapı Menajeri Kadir UZUN’a ve Cevatpaşa Ortaokulu Müdürü Ertaş ERDOĞAN,  Müdür Yardımcısı Serkan YAMAN’a desteklerinden dolayı teşekkür edip, hedeflerinin Cevatpaşa Ortaokulunu İstanbul BBSK Voleybol pilot okulu yapıp, çok sayıda voleybolcuyu Türk sporuna kazandırmak ve okullarını Türkiye şampiyonu yapmak olduğunu söyledi.

Yoruma kapalı

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: