BVK yeni sezona iddialı hazırlanıyor

İstanbul Voleybol Ligi’nin başarılı kulüplerinden Bahçelievler Voleybol, yeni sezona iddialı hazırlanıyor. ‘Zafer yılı’ olarak ilan ettikleri 2017’de minik takımlarda İstanbul 1’ncisi ve Türkiye 3’ncüsü, okullarda ise İstanbul 1’incisi ve Türkiye 2’ncisi olan kulübün A takımı da deplasmanlı 2’nci ligde şampiyon olarak 1’nci lige yükselmişti.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan kulüpte geçen sene devre arasında gelerek takıma kısa sürede uyum sağlayan ve takımın 1’nci lige yükselmesinde büyük rol oynayan antrenör Nurşan Güllü ile A Takımı antrenörü olarak yeni sezon için el sıkışılan BVK’da takımın emektar pasörü Halime Nur Akay ile de sözleşme yenilendi. kulüpte 3’ncü yılını bitiren Halime Nur, 1997 doğumlu 1.83 boyunda, pasör çaprazı mevki de oynuyor. BVK, aynı zamanda smaçör Bahar Ekinci ile de sözleşme imzaladığını duyurdu.

Kariyerinde 1’nci Lig şampiyonluğu bulunan 1.85 boyundaki tecrübeli smaçör, sırasıyla Yeşilyurt, Galatasaray, Emlak TOKİ, Pursaklar, Karşıyaka, Ereğli Belediye, İdmanocağı, Bolu Belediye ve Bursaspor takımlarında forma giymişti. Diğer taraftan BVK’ın Onur Bilgin ile de yola devam edeceği açıklandı. BJK alt yapısından yetişen ve 10 yıl voleybol oynayan Onur, geçtiğimiz sezon alan antrenörü olarak görev yapmıştı. BVK’da başarılı bir sezon geçiren Bilgin ile bu yılda sözleşme yenilendi.

Yoruma kapalı

Arşivler

%d blogcu bunu beğendi: