İstanbul Basketbol Ligi 2017-2018 grup ve takımları

İstanbul İl Basketbol Temsilciliği resmi sitesinde yer alan habere göre, 2017-2018 sezonunda İstanbul Basketbol Ligi’nde mücadele edecek takımlar ve gruplar şu şekilde;

AA Büyükler; Ada Yıldızları, Bahçelievler Belediye Spor Kulübü, Bosna Basket Spor Kulübü, Irmak Spor Kulübü, İstanbul Sosyal Hizmetler Gençlik Sk, Pertevniyal Spor Kulübü, Teşvikiye Spor Kulübü ve Yeşilyurt

AA Büyükler (Avrupa); Bahçeşehir Antspor, Büyükdere Basketbol İhtisas, İstanbul Kağıthane Gençlik Sk, Kağıthane Hüseyin Alp Spor, Kurtuluş, Şefkatgücü, Yıldırımspor Gençlik, Yücespor, Şişli, (Asya) Bostancıspor, Dinamo Spor Kulübü, Kurtköy Yıldızlar, Takım Yıldızları, Tekyıldız, Bayraktar Pendik

U18a+ Erkekler (Avrupa); Akademi Rekreasyon, Altınova, Asspor, Avcılar Tanyıldızı, Bakırköyspor, Best, Beşyıldız, Borusan Otomotiv, Bosna Basket, Cennet, Dev Adamlar, Erk Basketbol Akademi, Florya Elit, İstbol, İstanbul Gençlik Gücü, İstanbul Kayaşehir, İstanbul Panterleri, İstanbulspor, Murat Paşaoğlu, Pertevniyal Lisesi, Pertevniyal, Silivri Basketbol, Teşvikiye Akademi, Teşvikiye ve Ups. (Asya) Akademi İstanbul, Alya Basket, Anka Gençlik, Balkan Yeşilbağlar, Beylerbeyi, Doğa Koleji, Fesa, Genç Kızıltopraklılar, Haliç İstanbul, Haydarpaşa Lisesi, İstanbul Anadolu Yıldızları, İstanbul Ata, İstanbul Dsi, İstanbul Sosyal Hizmetler Gençlik, İto, Kaan, Mavi Birlik, Pendik Belediyesi, Suadiye Basketbol, Üsküdar Basketbol.

U18a Erkekler (Avrupa) ; Avrupa Karşıyaka, Bahçelievler Basketbol, Bahçelievler Belediye, Bahçelievler Yıldızlar, Bahçeşehir Antspor, Bakırköy Aslan, Bakırköy Basketbol, Bayrampaşa Sportif Gençlik, Beylikdüzü Basketbol Akademi, Damla Yıldızlar, Elit Atletik, Enka, Güngören Gençlik, Gelecek Nesil, Haznedar Doruk, İstanbul, Kağıthane Gençlik, İstanbul Kültür, İto Atl, İstanbul Boğaları, İstanbul Vardar, Kurtuluş, Küçükçekmece Basketbol, Mimaroba, Moda Basketbol Atletik, Rotayr 100.Yıl And. Lis., Tenis Eskrim Dağcılık, Tepebasket, Truva Gençlik, Yef ve Yıldırımspor Gençlik. (Asya) Allstars İstanbul, Armada, Asfa Gençlik, Asya Kartalları, Bayraktar, , Pendik, Beykoz, Dinamo, Elit Akademi Basketbol, Genç İstanbulgücü, Girişim, İstanbul Mesudiye, İstanbul Yıldızları, İstanbul Gücü, Kızıltoprak, Kurtköy Yıldızlar, Maltepe Doğuş, Pamukspor, Pendik Gücü Gençlik, Potanın Aslanları, Potanın Kartalları, Rota Akademi, Sancaktepe Belediye, Takım Yıldızları, Tekyıldız, Unibasket, Uno ve Z10 Sports

U16aa Erkekler (Avrupa); Anadolu Efes, Bakırköy Basketbol, Beşiktaş, Darüşşafaka, Florya Elit, Galatasaray, İbb, Teşvikiye, Ups, İstanbul Basket, (Asya) Fenerbahçe, İstanbul Marmara, İto, Kızıltoprak, Bahçeşehir Okulları, İstanbul Dsi.

U16a+ Erkekler (Avrupa); Açı Gençlik, Avrupa Karşıyaka, Bağcılar Akademi Birlik, Bahçelievler Basketbol, Baskets, Bizimkent, Borusan Otomotiv, Demir İnşaat Büyükçekmece, Erk Basketbol Akademi, Fyl, İstbol, İstanbul Esenyurt Salon Sporları, İstanbulspor, Pertevniyal Lisesi, Pertevniyal, Rotary 100.Yıl And. Lis., Rumeli, Kupriva, Teşvikiye Akademi, Truva Gençlik. (Asya) Akademi İstanbul, Armada, Ataşehir Yıldızları, Balkan Yeşilbağlar, Basketbolun Yıldızları, Beykoz Gençlik, Beylerbeyi, Doğa Koleji, Fesa, Genç Kızıltopraklılar, Haydarpaşa Lisesi, İstanbul Yıldızları, Kaan, Mvp, Parlayan Yıldızlar, Pendik Belediyesi, Potanın Kartalları, Suadiye Basketbol, Titan Akademi, Üsküdar Basketbol, Z10 Sports

U16a Erkekler (Avrupa) ; Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Asist, Atakent Spor Kolejliler, Avcılar Çağdaşlar, Bahçelievler Belediye, Bakırköy Aslan, Bakırköy Su Sporları, Bask, Best, Bayrampaşa Sportif, Beşyıldız, Beylikdüzü Basketbol Akademi, Bosna Basket, Cennet, Dev Adamlar, Gelecek Nesil, Genç Kolej Basketbol, İtü Geliştirme Vakfı, İstanbul Gençlik Gücü, İstanbul Kağıthane Gençlik, İstanbul Kültür Koleji, İstanbul Panterleri, İstanbul Üniversitesi, İstanbul Boğaları, İstanbul Vardar, Moda Basketbol Atletik, Time Out, Tenis Esktim Dağcılık, Tuncay Soyak, Yeni Levent Basketbol, Yef, Yıldırımspor Gençlik, Yeşilyurt (Asya); Anatolya Turkuaz, Asfa Gençlik, Asya Kartalları, Beykoz, Dev Ataşehir, Genç İstanbulgücü, Genç Paşabahçe, İstanbul Anadolu Gençlik, İstanbul Ata, Kurtköy Yıldızlar, Maltepe Doğuş, Maltepe Yıldız, Mavi Birlik, Olimpik Basket, Pamukspor Gelişim, Pamukspor, Potanın Aslanları, Rota Akademi, Sancaktepe Belediye, Takım Yıldızları, Tekyıldız, Unibasket

U15aa Erkekler (Avrupa); Anadolu Efes, Beşiktaş, Darüşşafaka, Galatasaray, İstbol, İbb, İstanbulspor (Asya); Değişim, Fesa, Fenerbahçe, İto, Pamukspor, Unibasket, İstanbul Dsi,

U15a+ Erkekler (Avrupa); Açı Gençlik, Atagül Basketbol, Avcılar Tanyıldızı, Bahçelivler Basketbol, Bayrampaşa Bilgi Gençlik, Beşyıldız, Bizimkent, Borusan Otomotiv, Buyaka Spor Kulübü, Demir İnşaat Büyükçekmece, İstanbul Esenyurt Salon Sporları, İstanbul Boğaları, Teşvikiye, Teşvikiye Akademi, Vefa, Yeşilyurt               (Asya); Albedo Basketbol, Armada, Beykoz Gençlik, Beylerbeyi, Dudullu Org. San., Kızıltoprak, Parlayan Yıldızlar, Pendik Belediyesi, Üsküdar Basketbol

U15a Erkekler (Avrupa); Altıneller, Altınova, Anka Basketbol Akademi, Atletik Bahçeşehir, Avrupa Karşıyaka, Bakırköy Basketbol, Bask, Best, Cennet, Çatalca Basketbol, Dostlukspor, Elit Atletik, Fyl, Gelecek Nesil, Genç Kolej Basketbol, İto Atl, İstanbul Vardar, Kasımpaşa, Megabasket, Pertevniyal Lisesi, Rotary 100.Yıl And. Lis., Şişli, Ups, (Asya) Akademi İstanbul, Allstars İstanbul, Anka Gençlik, Asya Kartalları, Bayraktar Pendik, Dev, Ataşehir, Dinamo, Genç Paşabahçe, Girişim, İstanbul Yıldızları, Kaan, Küçükyalı Gelişim, Mavi Birlik, Moda, Pamukspor Gelişim, Pendikgücü Gençlik, Potanın Kartalları, Suadiye Basketbol, Tekyıldız, Titan Akademi, Z10 Sports

U18a Kızlar (Avrupa) ; Altınova, Bakırköyspor, Bayrampaşa Sportif Gençlik, Beşiktaş, Bosna Basket, Dostlukspor, Emlak Konut, Galatasaray, İstanbul Üniversitesi, Pertevniyal, Yakın Doğu Üniversitesi Bask. Gel. Sk, (Asya) Allstars İstanbul, Ataşehir Koleji, Dinamo, Fenerbahçe, Genç İstanbulgücü, İstanbul Dsi, İstanbul Yıldızları Basketbol

U16a Kızlar (Avrupa) Açı Gençlik, Beşiktaş, Dostlukspor, Ege Mavisi, Emlak Konut, Galatasaray, İstanbul Kağıthane Gençlik, İstanbul Üniversitesi, Küçükçekmece Basketbol Gençlik Sk, Pertevniyal, Teşvikiye Akademi, (Asya) Fenerbahçe, Genç İstanbulgücü, Genç Paşabahçe, İstanbul Dsi, İstanbul Yıldızları Basketbol, Kurtköy Yıldızlar

U15a Kızlar; Allstars İstanbul, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, Dostlukspor, Emlak Konut Spor Kulübü, Fenerbahçe, Galatasaray, İstanbul Dsi, İstanbul Kayaşehir, İstanbul Üniversitesi, Ortaköy Basketbol, Yakın Doğu Üniversitesi Bask. Gel. Sk

Yorum yaz

2017-2018

2017-2018

2017-2018 İstanbul Basketbol Ligi Haftalık Maç Programları

Diğer

Ençok okunanlar

%d blogcu bunu beğendi: