İnsan Kaynakları

İstanbul başta olmak üzere, sporun altyapısına yönelik zengin içeriği ile her geçen gün takipçi sayısı artan Spor Ajansı, gelişen iş trafiğine uygun olarak takım arkadaşları aramaktadır. Tüm başvurular ilgili mail adresi üzerinden kabul edilecektir.

Skorer Muhabirler : Altyapı maçlarından maç özetleri, takım kadroları ve aktüel fotoğrafları anlık ve hızlı bir şekilde ajansa geçecek, haber yazmayı ve fotoğraf çekmeyi bilen, elektronik ortamda bilgi transferi sağlayabilecek donanıma ve bilgiye sahip, İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa’da yerleşik, girişken, aktif,gençler. gazetecilik ve/veya basın yayın yüksekokulu öğrencileri veya yeni mezunları tercih edilecektir. Ücret prim sistemi esasına göredir.

Haber ve foto muhabirleri : Profesyonel veya yarı profesyonel fotoğraf makinası ve elektronik ortamda bilgi akışını sağlayabilecek ekipman sahibi, kullanım tecrübesine haiz, meslek yüksek okullarından mezun veya tecrübe sahibi, mesai saati sistemi esası ile çalışabilecek aktif ve tecrübeli gençler. Kademeli maaş, prim, ulaşım ve kadro aşamasında SSK güvencesi sağlanacaktır. (İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa için)

Reklam yöneticileri : İnternet haber sitemizin ve yeniden yayına hazırlanmakta olan aylık dergimizin reklam ihtiyacı karşılayabilecek veya arttırabilecek kapasitede, portföy sahibi, ilgili yüksek okul öğrencisi, yeni mezunu veya piyasa tecrübesi bulunan gençler. Maaş+prim+yol+ssk.

Satış ve pazarlama elemanları : Aylık dergimizin abone, satış ve reklam ihtiyacı için, prim+masraf sistemi ile çalışacak, piyasa tecrübesi olan aktif gençler.

Tüm başvurularda, ayrıntılı CV, güncel vesikalık fotoğraf ve iş tecrübe örnekleri ile iletişim bilgileri, aydin@sporajansi.org adresine gönderilmelidir.

 

 

2017-2018

2017-2018

İstanbul Basketbol Ligi Haftalık Maç Programı

Voleybol Haberleri

En son güncellenenler