M. Selcanoğlu OTEML Genç Kız Voleybol Takımı

(1) Dilan Ertekin, (2) Ecem Tungaz, (3) Damla Eroğlu, (4) Sena Deniz, (5) Yasemin Özgen, (6) Sinem Hoşgör, (7) Sanem Alpay, (8) Cansın Özer, (9) Alize Akgül, (10) Yaren Çakmak, (11) Merve Genç, (12) Dilara Köse, Antrenör; Hande Özsoy

TED İstanbul Koleji Lisesi Genç Kız Voleybol Takımı

(1) Melis Uslu, (2) Zeynep Sena Güleryüz, (3) Melis Çambol, (4) Sanem Niğdeli, (5) Ceren Canşe, (6) Ceylan Akçalı, (7) Ayşenur Dindar, (8) İlayda Güney, 89) Deniz Bahar Aydın, (10) Erke Türkel, (11) Lidya Ünal, (12) Aylin Dayoğlu, Antrenör; Murat Avcu

Üsküdar Çengelköy TEML Genç kız Voleybol Takımı

(1) Beyza Kırmızı, (2) Hilal Erdaş, (3) Cansu Cici, (4) Canan Sayar, (5) Melda Baygüz, (6) Tutku Göknil Derici, (7) Sena Pekbaşoğlu, (8) Hande Şahin, (9) Sinem Doğanaslan, (10) İpeknur Yılmaz, (11) Sinem Bilmiş, (12) Kübra Karataş, Antrenör; Şaban Özdemir

Saint Joseph Fransız Lisesi Genç kız Voleybol Takımı

(2) Eda Özkurt, (4) Nilüfer Sümer, (5) İlayda Gökçen, (6) Melisa Yılmaz, (7) Gizem Ataman, (8) Ceren Ataman, (9) Irmak İncedayı, (10) Lara Görken, (11) Lal Kartal, (1) Merve Erkanlı | Antrenör; Onur Erman, Yard.Antrenör; Gülen Erman

Dilek Sabancı TML Genç Kız Voleybol Takımı

(1) Burcu Meteil, (2) Hilal Topal, (3) Tuba Çaylı, (4) Gülizar Açık, (5) Serap Sevimiş, (6) Mizgin Orhan, (7/K) Kader Özdemir, (8) Şevval Akyıldız, (9) Gamze Akbaş, (10) Yağmur Güngör, (11) Sima Orhan, (13/L) İrem Kocadağ, Antrenör; Mustafa Çarıkcıoğlu

İstanbul BBB Genç Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Bünyamin Özdemir, (15) Furkan Kasap, (4/K) İlker Büyükbayrak, (8) Mustafa Cevat Ünver, (9) Fatih Durkan, (10) Mert Öztürk, (12) Bünyamin Aslan, (14) Alper Kırşan, (2) Canberk Gülşen, (16) Ömer Söylemez, (13) Ömer Altınöz,(18/L) Bedirhan Özgün, Antrenör; Erhan Doğanöz

B.Evler Beld. Genç Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(8) Muhammed Onur Oruç, (12) Sefa Furkan Akyıldız, (5) Emirhan Şabanfakı, (6) Eray Baklavacı, (14) Hüseyin Erkam Sülek, (4) Emre Sevim, (1) Abdülaziz Şahin, (10) Selahattin Karaali, (11) Muhammed Emin Çelik, (16) Volkan Kökten, Antrenör; Ayhan Dinçyürek

Vakıfbank Genç Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Zehra Tönge, (3) Ecem Vatansever, (4) Süeda Emir, (5/L) Ayça Aykaç, (6) Buket Karadeniz, (7) Merve Kenar, (8) Zehra Güneş, (10) Didem Kale, (11) Tuğba Şenoğlu, (12) Emine Arıcı, (14) Buket Gülübay, (17/K) Sıla Çalışkan, Antrenör; İsmail Şahin, Yard.Antrenör; Serkan Gür

Galatasaray Genç Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Duygu Ertaş, (2/L) Deniz Ürgün, (3) T.Berfin Uça, (5/K) Yağmur Mislina Kılıç, (6) Ayşe Zilayas, (7) Selen Değirmencioğlu, (9) Pelin Damla Ateş, (11) Göksu Adalı, (10) Rabia Ece Yılmaz, (12) Aybike Topuz, (15) Gözde Tokgöz, (16/L) Pelin Beydüz, Antrenör; Ferhat Köseoğlu, Yard.Antrenör; Mücahit Çavdar

Bahçelievler Bel. Genç Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(6) Gamze Yıldırım, (5) Begüm Sönmez, (8) Yağmur Ayas, (10) Kübra Sevim, (1) Merve Tohma, (7) Buse Asude Acun, (11) Müge Baş, (12/K) Beril Çetinel, Antrenör; Seher Aslan Esen

Fenerbahçe Yıldız Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Tarık Eyisu, (2) Oktay Mete, (3/K) Ömer Faruk Yazman, (4) Serhat Fatih Uzun, (7) Necmi Tokatlıoğlu, (8) Yiğit Kaan Özkan, (9) Deniz Baş, (10) Berkan Ayşen, (11) Berkay Söz, (12) Deniz Güngör, (13) Yunus Emre Tayaz, (14/L) Kerem uzunkaya, Antrenör: Doğan Mutlu

Altınyurt Yıldız Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(3) Onurcan Akbulut, (4) Muhammet Ali Selen, (5) Ömer Faruk Sönmez, (6) Erkan Akyol, (7/K) Bahadır Bircan, (8) Ufuk Ünlü, (9) Ahmet N.Ungan, (10) Utkay Akbaba, (12/L) Yahyahan Camgöz, Antrenör; Ali Ekber Erdal

Okyanus K. Yıldız Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Mert Sofuoğlu, (2) Arda Asrak, (3) Atakan Madenci, (4) Oğulcan Kuru, (5) Ömercan Erdemli, (7) Muratcan Solmacı, (8) Yiğit Yıldız, (9) Arif Çakabay, (10) M.Furkan Bayındır, (11) Mustafa Susam, (12/K) A.Kaan Çimen, (13) Mert Bozkurt, Antrenör; Yavuz Barut

Beşiktaş Yıldız Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(1/L) Mert Baran, (2) Halil İbrahim Uçar, (3) Baran Bahçivancı, (4) Emircan Başarır, (5) Oğuzhan Altıntaş, (7/K) Hüseyin Onur Bilgin, (8) Alpay Hüsnüoğlu, (9) Ahmet Bahadır Doğankaya, (10) Berkay Tokgöz, (11) Enes Altıparmak, (13) Levent Akgöz, (14) Galip Konuk, Antrenör; Bilal Kaplan

İstanbul BB Yıldız Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(2) Berkam Ekrem Sülek, (3) Mehmet Emin Yıldıran, (7) İlker Kodak, (8) Hakan Yurdseven, (9), Ali Onur Ediş, (10/K) Muhammed Can Sancaklı, (11) Arif Emre Akkuş, (13) Şaban Volkan Yetişken, (14) Aykut Atalay Gülkaya, (15) Utku Aydın, (17/L) Hasan Karanlık, (18) Görkem Hoş, Antrenör; Arda Yolaç

Fenerbahçe Genç Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1/L) Melis Yılmaz, (4) Eylül Öykü Tunca, (6) Cansu Nur İsmailoğlu, (7) Lara Görken, (8) Nazlıcan Kurnaz, (9) Bülge Uluğ, (11) Lara Temel, (12) Pelin Özkılıççı, (13) Deniz Sema Mergen, (14) Zeynep Özçelik, (16) Dicle Yücel, (17/K) Petek Yetke, Antrenör; İsa Tekler, Yrd.Antrenör; Şükrü Berkay Bellisan

Eczacıbaşı Genç Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1) Burcu Yönder, (5/K) Gizem Yılmaz, (6) Yaren Yapıcı, (4) Ayça Meriç Yıldırım, (2) Aybüke Özdemir, (7) Buse Ene, (10) Hande Baladın, (9) Nergis Özlen Özcan, (13) Janset Cemre Erkul,(14) Rida Erlalelitepe, (12/K) Erçe Su Kasapoğlu, (12) Arelya Karasoy, Antrenör; M.Suphi Doğancı

Galatasaray Yıldız Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1/K) Işıl Öz, (2) İdil Naz Kanbur, (3) Kifayet İlayda Balkan, (5) Gökçe Irmak Karabalık, (15) Selin Savaş, (11) Başak Döner, (12) Melis Tasa, (14) Simay Hatun, (9) Selin Soyyılmaz, (16) Dilara Aydın, (4) Ceren Ataman, (17) Damla Eren, Antrenör; Ferhat Köseoğlu, Yrd.Antrenör; Mücahit Çavdar

Maltepe Yalı Yıldız Kız Voleybol Takımı 2013-2014

(1/) Julide Veyseli, (2) Selvinur Tokat, (5) Begüm Maner, (6/L) Elif Erdem, (7) Filiz Sağnak, (9) Didem Şeker, (12) Doğa Yaşar, (13) Ecem Varoğlu, (14) Melike Kefeli, (15) Buse Doğan, (17) Zeynep Özcan, (18) Mervenur Oktay,Antrenör; Erdem Hangül, Yrd.Antrenör; Murat Tığlı

Beşiktaş Genç Erkek Voleybol Takımı 2013-2014

(1/K) Kerem Turan, (2/1.L) Oğuzhan Altıntaş, (3) Hüseyin Onur Bilgin, (4) Ömer Faruk Morkaya, (5) Fatih Kurnaz, (6) Emirhan Çalışkan, (7) Emre Türkileri, (8) Hamit Aksu, (9) Besnik Berkay Tanık, (10/L) Mert Baran, (11) Ahmet Bahadır Doğankaya, (14) Galip Konuk, Antrenör: Şeref Tok